تحویل اکسپرس

تحویل فوری و سالم محصول

پرداخت مطمئن

پرداخت از طریق درگاه معتبر

ضمانت کیفیت

تضمین بالاترین کیفیت محصولات

ضمانت بازگشت

بازگشت 7 روزه محصول
۲۲ خرداد ۱۳۹۷
472 views
بدون نظر

کرم پودر و انواع آن :

کرم پودرها یکی از انواع لوازم آرایش هستند که پایه امولسیونی دارند و به وسیله اسفنج روی پوست پخش می شوند.

کرم پودرهای نیمه چرب پوشانندگی بالایی دارند.
کرم پودر ها یکی از اصلی ترین مواد ارایشی هستند که بدون آنها آرایش معنای چندانی ندارد.

همیشه از کرم پودری استفاده کنید که یک درجه از رنگ پوست شما روشن تر باشد و سپس با استفاده از تکنیک های آرایشی نقاط ضعف صورتتان را بپوشانید.
برای استفاده از کرم پودر بهتر است آن را با اسفنج یا انگشت روی پوست خود بمالید و در این هنگام بهتر است دهان خود را باز نگه دارید تا خط فک تان از بین برود و گردنتان در معرض دید باشد سپس یک دستمال کاغذی را روی صورت خود بمالید. این کار باعث می شود مواد آرایشی روی پوست یکنواخت تر شده و در عین حال صورت شما طبیعی تر دیده شود.

کرم پودر و انواع آن براساس نوع پوشش دهی به چند دسته تقسیم می شوند
۱٫ کرم های مرطوب کننده رنگی که هم خاصیت مرطوب کنندگی دارند و هم دارای مقداری رنگدانه هستند که به پوست رنگ می دهند .
۲٫ فون مایع : این فون رایج ترین شکل کرم پودر است زیرا استفاده از آن آسان می باشد و پوشش دهی مناسبی به پوست می دهد. این فون ها برای پوست های نرمال و خشک مناسب هستند.
۳٫ کرم پودر : کرم پودر ها بسیار مرطوب و غنی هستند و مناسب پوست های خشک می باشند.
۴٫ کرم پودر فشرده (پنکیک ) : این کرم قدرت پوشش بیشتری دارد و به صورت پودر فشرده می باشد
انواع کرم پودر برای پوست های مختلف
۱٫ کرم پودر برای پوست های خشک : پوست های خشک به دلیل کمبود چربی ، تیره و گرفته به نظر می رسند و نور را به سختی انعکاس می دهند. برای این نوع از پوست ها باید از پنکیک هایی استفاده کنید که نور را به خوبی انعکاس دهد.
۲٫ کرم پودر مناسب پوست چرب : پوست های چرب به دلیل چرب بودنشان براق به نظر می رسند و همینطور منافذی بزرگتر از منافذ طبیعی پوست دارند. اگر دارای پوست چرب هستید باید برای خرید کرم پودر حتما به لیبل آن توجه کنید و کرم پودری را خریداری کنید که روی آن کلمه oil free نوشته شده باشد در غیر این صورت پوست شما چرب تر می شود و جوش های بیشتری میزنید.
۳٫ کرم پودر مناسب پوست های مختلط : این مدل از پوست بسیار شایع می باشد در این حالت از پوست ،گونه ها خشک هستند و همه منطقه T شکل صورت چرب است. اگر در این دسته از پوست ها قرار دارید باید یک کرم پودر خشک و یک کرم پودر مناسب پوست های چرب برای ۲ فصل سرما و گرما داشته باشید.
۴٫ کرم پودر پوست نرمال: این نوع از پوست ایده ال ترین نوع پوست می باشد . پوستی سالم و شاداب که چربی و آب متعادلی دارد و برای ان می توان از هر نوع کرم پودری استفاده کرد.

کرم پودر و انواع آن

کرم پودر و انواع آن

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به صفحات خرید آنلاین کرم پودر و پنکک آرایشی مراجعه نمایید.


قوانین و مقررات

خدمات و محتویات وب سایت، تنها برای استفاده شخصی و غیر تجاری شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی داشته و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا وب سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در وب سایت برای فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در وب سایت خود استفاده کند.

کاربران می بایست هنگام ثبت نام و سفارش کالای مورد نظر خود، فرم مربوطه را با اطلاعات صحیح و به صورت کامل پر کنند. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

این وب سایت هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با حذف شدن صفحات وب سایت خود و یا لینک های مرده نمی پذیرد. سرویس های وب سایت «آنگونه که هست» ارائه می شوند و این وب سایت تحت هیچ شرایطی مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد وب سایت را که می تواند ناشی از مشکلات اینترنتی، نیروی انسانی، عوامل طبیعی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و غیره باشد بر عهده ندارد.

این وب سایت الزامی به دیدبانی و کنترل سرویس های جمعی ندارد. با این وجود این وب سایت این حق را برای خود محفوظ می دارد که محتویات ارسال شده در سرویس های جمعی را مرور و هرگونه ورودی نامناسب را پیگیری و در صورت نیاز و توان حذف کند.

هر کاربر حقیقی یا حقوقی حق دارد صرفا یک حساب کاربری در این وب سایت ایجاد نماید. بدیهی است ایجاد بیش از یک حساب کاربری به عنوان تخلف محسوب خواهد شد و این حق برای این وب سایت محفوظ است که در هر زمان و بدون اطلاع قبلی اقدام به مسدود کردن حساب های کاربری جعلی یا تکراری نماید.

این وب سایت متعهد می گردد از اطلاعات شخصی و فردی خریدار، در حد اختیار و توان مراقبت کرده و این اطلاعات را کاملاً محرمانه تلقی نماید و به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی مگر با مجوز رسمی و قانونی ارائه نکند.

این وب سایت موظف است کالای سالم و بی نقص را مطابق با آنچه معرفی شده طبق شرایط برای خریدار ارسال کند. در صورت ارسال کالا با استفاده از شبکه پستی کشور، این وب سایت مسئولیتی در قبال آسیب دیدن محصول به دلیل جا به جایی نادرست توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ندارد.

این وب سایت می تواند بنا به تشخیص و به هر دلیل سفارش را لغو کند و از ارسال سفارش خودداری کند. بدیهی است در صورت نیاز، هماهنگی های بعدی می بایست توسط فروشنده و خریدار انجام پذیرد.

خریدار موظف است قبل از ارسال فرم سفارش و خرید هر کالایی اطلاعات لازم در مورد کالا را از طریق سایت فروشنده کسب کند و سپس سفارش خود را ارسال کند.

خریدار پس از تائید سفارش خرید از طرف وب سایت نمی تواند درخواست انصراف سفارش دهد.

خریدار موظف است هنگام دریافت کالا از مامور پست یا پیک کاملاً آن را بررسی و در صورت مشاهده آثار شکستگی و آسیب دیدگی از قبول آن خودداری کند. فروشنده مسئولیت شکستگی و یا معیوب بودن ظاهر و بسته کالا را بعد از دریافت کالا توسط خریدار را به عهده نمی گیرد.

کالا در صورت باز نشدن پلمپ و معیوب نبودن ظاهر بسته پس گرفته میشود.