تحویل اکسپرس

تحویل فوری و سالم محصول

پرداخت مطمئن

پرداخت از طریق درگاه معتبر

ضمانت کیفیت

تضمین بالاترین کیفیت محصولات

ضمانت بازگشت

بازگشت 7 روزه محصول
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷
1,430 views
بدون نظر

کرم پودرهای ارزان :

کرم پودر ارزان الزاما بی کیفیت نیست.برخی شرکت ها با توجه به فرآیند به صرفه تولید و فروش بالای محصولاتشان می توانند اقلام آرایشی نظیر کرم پودر را با قیمت های رقابتی روانه بازار کنند.

این محصولات دارای تاییدیه های لازم اند و از کیفیت خوبی برخوردارند.

سایت ما  این فرصت  را برای شما مهیا می کند که اگر وقت و زمان خرید کردن را ندارید به راحتی بتوانید از فروشگاه ما خرید کنید . هم اکنون میتوانید با سفارش آنلاین انواع کرم پودر در وب سایت ما بعد از ظرف مدت کوتاهی کرم پودرهای خود را در محل منزل یا محل کار خود دریافت کنید .

کرم پودر یکی از پر مصرف ترین لوازم آرایشی محسوب میشود. کرم پودر ها در رنگ های مختلف برای استفاده خانم ها وجود دارند  تا با آنها بتوانند پوستی زیبا داشته باشند. رنگهایی که خانم ها در کرم پودر استفاده میکنند متنوع است و بستگی به رنگ پوست آنان دارد.

 

کرم پودر ارزان خوب کدام است :

اگر به دنبال کرم پودرارزان خوب هستید به سراغ محصولات پرفروش بروید همواره به خاطر داشته باشید محصولات تا از کیفیت خوبی برخوردار نباشند بین مشتریان محبوب نمی شوند.  کرم پودری را انتخاب کنید که یک درجه از رنگ پوستتان روشن‌تر باشد و از این طریق آرایش کردن پوست  برای پنهان کردن نقاط ضعف صورتتان استفاده کنید .

این ماده آرایشی مهم‌ترین وسیله آرایشی است . با استفاده از یک کرم پودر خوب براحتی می‌توانید جوش‌ها و لکه‌های پوستیتان را بپوشانید .

کرم پودر می‌تواند سریعا صورت شما را روشن کرده و به پوست شما شادابی و طراوت خاصی دهد ودر زمانیکه در چهره شما آثار بی‌خوابی دیده میشود یک کرم پودر خوب می‌تواند چهره خسته و خواب آلود  شما را به یک صورت شاداب و سرحال تبدیل کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به صفحه خرید آنلاین کرم پودر مراجعه فرمایید

کرم پودر ارزان

کرم پودر ارزان

 

 

 


قوانین و مقررات

خدمات و محتویات وب سایت، تنها برای استفاده شخصی و غیر تجاری شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی داشته و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا وب سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در وب سایت برای فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در وب سایت خود استفاده کند.

کاربران می بایست هنگام ثبت نام و سفارش کالای مورد نظر خود، فرم مربوطه را با اطلاعات صحیح و به صورت کامل پر کنند. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

این وب سایت هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با حذف شدن صفحات وب سایت خود و یا لینک های مرده نمی پذیرد. سرویس های وب سایت «آنگونه که هست» ارائه می شوند و این وب سایت تحت هیچ شرایطی مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد وب سایت را که می تواند ناشی از مشکلات اینترنتی، نیروی انسانی، عوامل طبیعی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و غیره باشد بر عهده ندارد.

این وب سایت الزامی به دیدبانی و کنترل سرویس های جمعی ندارد. با این وجود این وب سایت این حق را برای خود محفوظ می دارد که محتویات ارسال شده در سرویس های جمعی را مرور و هرگونه ورودی نامناسب را پیگیری و در صورت نیاز و توان حذف کند.

هر کاربر حقیقی یا حقوقی حق دارد صرفا یک حساب کاربری در این وب سایت ایجاد نماید. بدیهی است ایجاد بیش از یک حساب کاربری به عنوان تخلف محسوب خواهد شد و این حق برای این وب سایت محفوظ است که در هر زمان و بدون اطلاع قبلی اقدام به مسدود کردن حساب های کاربری جعلی یا تکراری نماید.

این وب سایت متعهد می گردد از اطلاعات شخصی و فردی خریدار، در حد اختیار و توان مراقبت کرده و این اطلاعات را کاملاً محرمانه تلقی نماید و به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی مگر با مجوز رسمی و قانونی ارائه نکند.

این وب سایت موظف است کالای سالم و بی نقص را مطابق با آنچه معرفی شده طبق شرایط برای خریدار ارسال کند. در صورت ارسال کالا با استفاده از شبکه پستی کشور، این وب سایت مسئولیتی در قبال آسیب دیدن محصول به دلیل جا به جایی نادرست توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ندارد.

این وب سایت می تواند بنا به تشخیص و به هر دلیل سفارش را لغو کند و از ارسال سفارش خودداری کند. بدیهی است در صورت نیاز، هماهنگی های بعدی می بایست توسط فروشنده و خریدار انجام پذیرد.

خریدار موظف است قبل از ارسال فرم سفارش و خرید هر کالایی اطلاعات لازم در مورد کالا را از طریق سایت فروشنده کسب کند و سپس سفارش خود را ارسال کند.

خریدار پس از تائید سفارش خرید از طرف وب سایت نمی تواند درخواست انصراف سفارش دهد.

خریدار موظف است هنگام دریافت کالا از مامور پست یا پیک کاملاً آن را بررسی و در صورت مشاهده آثار شکستگی و آسیب دیدگی از قبول آن خودداری کند. فروشنده مسئولیت شکستگی و یا معیوب بودن ظاهر و بسته کالا را بعد از دریافت کالا توسط خریدار را به عهده نمی گیرد.

کالا در صورت باز نشدن پلمپ و معیوب نبودن ظاهر بسته پس گرفته میشود.