تحویل اکسپرس

تحویل فوری و سالم محصول

پرداخت مطمئن

پرداخت از طریق درگاه معتبر

ضمانت کیفیت

تضمین بالاترین کیفیت محصولات

ضمانت بازگشت

بازگشت 7 روزه محصول
۲۲ خرداد ۱۳۹۷
612 views
بدون نظر

کاربرد پنکیک آرایشی

کاربرد پنکیک آرایشی ساخت یک بستر مناسب بر روی پوست برای میکاپ می باشد اینکار با پوشاندن پوست ،تغییر رنگ و پنهان کردن عیوب پوست صورت می گیرد.

پنکیک ها پودر فشرده و خشک هستند که به دلیل حالت پودری که دارند پوشش مناسبی را برای تکمیل آرایش روی کرم پودر ایجاد می کنند و ناهمواری های پوست را می پوشانند.

همچنین در پوست های چرب که براقی خاصی دارند باعث می شود تا این برق از بین رفته و ظاهر پوستشان مات شود.
پنکیک های آرایشی یکی از متداول ترین نوع تثبیت کننده های آرایش می باشند که معمولا تمامی خانم ها با آن سرو کار و آشنایی دارند.

پنکیک ها به تنهایی و بدون کرم پودر هم پوشش مناسبی روی پوست ایجاد می کنند البته هر فرد باید متناسب با پوست خود پنکیک مناسبی را استفاده کند.
اگر پوست خشکی دارید حتما برای زیر آرایش خود از یک مرطوب کننده استفاده کنید زیرا پنکیک ها چربی و رطوبت پوست شما را جذب می کنند.
برای افرادی که پوست چربی دارند پنکیک بسیار ایده آل می باشد زیرا پنکیک با ساختار پودری خود باعث کنترل چربی و تعرق پوست می شود. همچنین براق بودن پوست که بر اثر ترشح بیش از حد چربی می باشد را میگیرد.
پوست صورت ممکن است بر اثر عواملی همچون قرار گرفتن در معرض نور آفتاب ، آلودگی های محیطی، ترشح بیش از حد چربی ، آکنه و … دچار مشکلاتی شوند و گاهی این مشکلات می تواند ناشی از استفاده نکردن از یک محصول خوب آرایشی باشد.

گاها درمان این نوع از پوست های آسیب دیده به مراقبت های ویژه ای نیاز دارد.

انتخاب پنکیک های آرایشی
یکی از اصلی ترین معیار در انتخاب پنکیک آرایشی انتخاب رنگ آن می باشد. رنگ پنکیک را باید متناسب با رنگ پوست خود انتخاب کنید. به طور معمول باید رنگ پنکیک یک درجه روشن تر از رنگ پوست انتخاب شود.

SPF چیست؟
SPF معیار و مقداری است که می تواند اثر نامطلوب و منفی آفتاب را بر روی پوست پوشش دهد. Spf برای بدن حداقل ۱۵ و برای صورت ۳۰ می باشد. این نکته را به یاد داشته باشید که SPF100 با SPF 30 تفاوت چندانی ندارد و امکان دارد از لحاظ نشستن بر روی پوست هم زیاد مطلوب نباشد.

کاربرد پنکیک آرایشی

کاربرد پنکیک آرایشی

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به صفحات خرید آنلاین کرم پودر و پنکک آرایشی مراجعه نمایید.


قوانین و مقررات

خدمات و محتویات وب سایت، تنها برای استفاده شخصی و غیر تجاری شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی داشته و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا وب سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در وب سایت برای فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در وب سایت خود استفاده کند.

کاربران می بایست هنگام ثبت نام و سفارش کالای مورد نظر خود، فرم مربوطه را با اطلاعات صحیح و به صورت کامل پر کنند. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

این وب سایت هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با حذف شدن صفحات وب سایت خود و یا لینک های مرده نمی پذیرد. سرویس های وب سایت «آنگونه که هست» ارائه می شوند و این وب سایت تحت هیچ شرایطی مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد وب سایت را که می تواند ناشی از مشکلات اینترنتی، نیروی انسانی، عوامل طبیعی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و غیره باشد بر عهده ندارد.

این وب سایت الزامی به دیدبانی و کنترل سرویس های جمعی ندارد. با این وجود این وب سایت این حق را برای خود محفوظ می دارد که محتویات ارسال شده در سرویس های جمعی را مرور و هرگونه ورودی نامناسب را پیگیری و در صورت نیاز و توان حذف کند.

هر کاربر حقیقی یا حقوقی حق دارد صرفا یک حساب کاربری در این وب سایت ایجاد نماید. بدیهی است ایجاد بیش از یک حساب کاربری به عنوان تخلف محسوب خواهد شد و این حق برای این وب سایت محفوظ است که در هر زمان و بدون اطلاع قبلی اقدام به مسدود کردن حساب های کاربری جعلی یا تکراری نماید.

این وب سایت متعهد می گردد از اطلاعات شخصی و فردی خریدار، در حد اختیار و توان مراقبت کرده و این اطلاعات را کاملاً محرمانه تلقی نماید و به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی مگر با مجوز رسمی و قانونی ارائه نکند.

این وب سایت موظف است کالای سالم و بی نقص را مطابق با آنچه معرفی شده طبق شرایط برای خریدار ارسال کند. در صورت ارسال کالا با استفاده از شبکه پستی کشور، این وب سایت مسئولیتی در قبال آسیب دیدن محصول به دلیل جا به جایی نادرست توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ندارد.

این وب سایت می تواند بنا به تشخیص و به هر دلیل سفارش را لغو کند و از ارسال سفارش خودداری کند. بدیهی است در صورت نیاز، هماهنگی های بعدی می بایست توسط فروشنده و خریدار انجام پذیرد.

خریدار موظف است قبل از ارسال فرم سفارش و خرید هر کالایی اطلاعات لازم در مورد کالا را از طریق سایت فروشنده کسب کند و سپس سفارش خود را ارسال کند.

خریدار پس از تائید سفارش خرید از طرف وب سایت نمی تواند درخواست انصراف سفارش دهد.

خریدار موظف است هنگام دریافت کالا از مامور پست یا پیک کاملاً آن را بررسی و در صورت مشاهده آثار شکستگی و آسیب دیدگی از قبول آن خودداری کند. فروشنده مسئولیت شکستگی و یا معیوب بودن ظاهر و بسته کالا را بعد از دریافت کالا توسط خریدار را به عهده نمی گیرد.

کالا در صورت باز نشدن پلمپ و معیوب نبودن ظاهر بسته پس گرفته میشود.