تحویل اکسپرس

تحویل فوری و سالم محصول

پرداخت مطمئن

پرداخت از طریق درگاه معتبر

ضمانت کیفیت

تضمین بالاترین کیفیت محصولات

ضمانت بازگشت

بازگشت 7 روزه محصول
۳۱ شهریور ۱۳۹۶
146 views
بدون نظر

چگونه لاغرتر و قدبلندتر بنظر برسیم :

برای هرچه لاغرتر و قدبلندتر به نظر رسیدن لازم است اصول ساده ای را در پوشیدن لباس و نوع آرایش و میکاپ رعایت کنید.

پوشیدن لباس بیش از آنچه تصور میکنید دارای ظرافت ها و نکات ریز و حساسی است که رعایت کردن آنها تاثیر چشم گیری بر ظاهر کلی شما خواهد گذاشت.

در زیر به برخی از آنها اشاره می کنیم :

۱- لباسهای کاملا اندازه و سایز خود را بپوشید،پوشیدن لباسهای خیلی کوچیک و خیلی بزرگ تنها شما را چاق تر و نامتناسب تر نشان میدهند.

۲- لباسهای یکرنگ بپوشید،پوشیدن لباس یکرنگ به بدن شما ساختاری یکپارچه می دهد و شما بلند تر به نظر می رسید.

۳- از پوشیدن لباسهای با طرح برجسته و پارچه های زمخت خودداری کنید،این پارچه ها شما را چاق تر نشان خواهند داد.

۴- لباسهای تیره رنگ با پارچه های نازک و نرم بپوشید.

۵- شلوار را در ناحیه کمر ببندید نه پایین تر،سعی کنید خط شلوار باعث شود پاهای شما بلندتر به نظر برسد.

۶- کراوات با پهنای متوسط بپوشید،کراوات های پهن باعث کوتاه تر به نظیر رسیدن شما می شوند.

۷- از پوشیدن لباسهای با نقش و نگار شلوغ خودداری کنید. لباس های ساده علاوه بر برازندگی بیشتر شما را قد بلند تر نشان خواهند داد.

۸- لباس با طرح راه راه عمودی بپوشید.

۹- از داشتن ملزومات بیش از حد خودداری کنید.

۱۰- کفش پاشنه بلند بپوشید.

استفاده از نکات بالا تاثیر چشم گیری بر ظاهر کلی شما خواهند داشت اما در نظر داشته باشید همیشه ورزش راه صحیح لاغر تر شدن است و سلامتی شما را نیز تضمین خواهد نمود.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه پنکک آرایشی مراجعه نمایید.

چگونه لاغرتر و قدبلندتر بنظر برسیم

چگونه لاغرتر و قدبلندتر بنظر برسیم


قوانین و مقررات

خدمات و محتویات وب سایت، تنها برای استفاده شخصی و غیر تجاری شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی داشته و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا وب سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در وب سایت برای فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در وب سایت خود استفاده کند.

کاربران می بایست هنگام ثبت نام و سفارش کالای مورد نظر خود، فرم مربوطه را با اطلاعات صحیح و به صورت کامل پر کنند. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

این وب سایت هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با حذف شدن صفحات وب سایت خود و یا لینک های مرده نمی پذیرد. سرویس های وب سایت «آنگونه که هست» ارائه می شوند و این وب سایت تحت هیچ شرایطی مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد وب سایت را که می تواند ناشی از مشکلات اینترنتی، نیروی انسانی، عوامل طبیعی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و غیره باشد بر عهده ندارد.

این وب سایت الزامی به دیدبانی و کنترل سرویس های جمعی ندارد. با این وجود این وب سایت این حق را برای خود محفوظ می دارد که محتویات ارسال شده در سرویس های جمعی را مرور و هرگونه ورودی نامناسب را پیگیری و در صورت نیاز و توان حذف کند.

هر کاربر حقیقی یا حقوقی حق دارد صرفا یک حساب کاربری در این وب سایت ایجاد نماید. بدیهی است ایجاد بیش از یک حساب کاربری به عنوان تخلف محسوب خواهد شد و این حق برای این وب سایت محفوظ است که در هر زمان و بدون اطلاع قبلی اقدام به مسدود کردن حساب های کاربری جعلی یا تکراری نماید.

این وب سایت متعهد می گردد از اطلاعات شخصی و فردی خریدار، در حد اختیار و توان مراقبت کرده و این اطلاعات را کاملاً محرمانه تلقی نماید و به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی مگر با مجوز رسمی و قانونی ارائه نکند.

این وب سایت موظف است کالای سالم و بی نقص را مطابق با آنچه معرفی شده طبق شرایط برای خریدار ارسال کند. در صورت ارسال کالا با استفاده از شبکه پستی کشور، این وب سایت مسئولیتی در قبال آسیب دیدن محصول به دلیل جا به جایی نادرست توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ندارد.

این وب سایت می تواند بنا به تشخیص و به هر دلیل سفارش را لغو کند و از ارسال سفارش خودداری کند. بدیهی است در صورت نیاز، هماهنگی های بعدی می بایست توسط فروشنده و خریدار انجام پذیرد.

خریدار موظف است قبل از ارسال فرم سفارش و خرید هر کالایی اطلاعات لازم در مورد کالا را از طریق سایت فروشنده کسب کند و سپس سفارش خود را ارسال کند.

خریدار پس از تائید سفارش خرید از طرف وب سایت نمی تواند درخواست انصراف سفارش دهد.

خریدار موظف است هنگام دریافت کالا از مامور پست یا پیک کاملاً آن را بررسی و در صورت مشاهده آثار شکستگی و آسیب دیدگی از قبول آن خودداری کند. فروشنده مسئولیت شکستگی و یا معیوب بودن ظاهر و بسته کالا را بعد از دریافت کالا توسط خریدار را به عهده نمی گیرد.

کالا در صورت باز نشدن پلمپ و معیوب نبودن ظاهر بسته پس گرفته میشود.