تحویل اکسپرس

تحویل فوری و سالم محصول

پرداخت مطمئن

پرداخت از طریق درگاه معتبر

ضمانت کیفیت

تضمین بالاترین کیفیت محصولات

ضمانت بازگشت

بازگشت 7 روزه محصول
۲۴ شهریور ۱۳۹۶
201 views
بدون نظر

نکات آرایشی کرم پودر و پنکک :

نکات آرایشی کرم پودر و پنکک کمک شایانی به بهبود کیفیت میکاپ شما خواهد کرد زیرا زیرساخت تمام آرایش محسوب می شود.

در ابتدا و قبل از استفاده از کرم پودر و پنکک لازم است تا سطح پوست خود را با یک لایه کرم مرطوب کنند بپوشانید.

این کار باعث خواهد شد تا کرم پودر و پنکک بهتر روی پوست بنشینند و بافت یکنواخت و زیبایی داشته باشند

سپس قلم مو را به پنکک اغشته کنید و به آرامی و جهت دار روی پوست صورت خود بمالید.

در صورت استفاده از کرم پودر بهتر است آن را روی اسفنج خیس مالیده سپس روی صورت خود بمالید.

پس از مالیدن کرم پودر کمی پنکک روشن را با قلم مو روی صورتتان بکشید و کاملا پخش کنید تا مانع تعریق پوست شود .

اگر صورتتان پهن است از کشیدن یکنواخت پنکک خودداری کنید

نواحی کنار گوش، محل رویش مو و زیر چانه را پر رنگ بزنید تا صورتتان کوچکتر نشان دهد. از پنکک دو رنگ هم میتوانید برای این کار استفاده کنید.

با پنکک تیره می توان برای کوچک نشان دادن بینی، بزرگ نشان دادن چشم گود رفته و گردن باریک، برجسته نشان دادن گونه، برطرف کردن لکه ها و زخم ها استفاده کرد.

در استفاده از کرم پودر و پنکک زیاده روی نکنید و تا حد امکان سعی کنید از رنگ طبیعی پوست خود هم بهره ببرید و آرایشی متناسب با آن را انتخاب کنید .

کرم پودر و پنکک با تمامی سطح پوست شما تماس مستقیم دارد لذا همواره از نمونه های باکیفیت آن استفاده کنید و سلامت پوست خود را در اولویت قرار دهید.

در انتخاب رنگ کرم پودر و پنکک به رنگ پوست خود توجه داشته باشید و نمونه ای را انتخاب کنید که تفاوت چشمگیری با رنگ پوستتان نداشته باشد تنها چند پرده آنرا روشن تر و یا تیره تر نماید.

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به صفحه کرم پودر ارزان مراجعه نمایید.

 

نکات آرایشی کرم پودر و پنکک

نکات آرایشی کرم پودر و پنکک


قوانین و مقررات

خدمات و محتویات وب سایت، تنها برای استفاده شخصی و غیر تجاری شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی داشته و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا وب سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در وب سایت برای فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در وب سایت خود استفاده کند.

کاربران می بایست هنگام ثبت نام و سفارش کالای مورد نظر خود، فرم مربوطه را با اطلاعات صحیح و به صورت کامل پر کنند. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

این وب سایت هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با حذف شدن صفحات وب سایت خود و یا لینک های مرده نمی پذیرد. سرویس های وب سایت «آنگونه که هست» ارائه می شوند و این وب سایت تحت هیچ شرایطی مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد وب سایت را که می تواند ناشی از مشکلات اینترنتی، نیروی انسانی، عوامل طبیعی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و غیره باشد بر عهده ندارد.

این وب سایت الزامی به دیدبانی و کنترل سرویس های جمعی ندارد. با این وجود این وب سایت این حق را برای خود محفوظ می دارد که محتویات ارسال شده در سرویس های جمعی را مرور و هرگونه ورودی نامناسب را پیگیری و در صورت نیاز و توان حذف کند.

هر کاربر حقیقی یا حقوقی حق دارد صرفا یک حساب کاربری در این وب سایت ایجاد نماید. بدیهی است ایجاد بیش از یک حساب کاربری به عنوان تخلف محسوب خواهد شد و این حق برای این وب سایت محفوظ است که در هر زمان و بدون اطلاع قبلی اقدام به مسدود کردن حساب های کاربری جعلی یا تکراری نماید.

این وب سایت متعهد می گردد از اطلاعات شخصی و فردی خریدار، در حد اختیار و توان مراقبت کرده و این اطلاعات را کاملاً محرمانه تلقی نماید و به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی مگر با مجوز رسمی و قانونی ارائه نکند.

این وب سایت موظف است کالای سالم و بی نقص را مطابق با آنچه معرفی شده طبق شرایط برای خریدار ارسال کند. در صورت ارسال کالا با استفاده از شبکه پستی کشور، این وب سایت مسئولیتی در قبال آسیب دیدن محصول به دلیل جا به جایی نادرست توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ندارد.

این وب سایت می تواند بنا به تشخیص و به هر دلیل سفارش را لغو کند و از ارسال سفارش خودداری کند. بدیهی است در صورت نیاز، هماهنگی های بعدی می بایست توسط فروشنده و خریدار انجام پذیرد.

خریدار موظف است قبل از ارسال فرم سفارش و خرید هر کالایی اطلاعات لازم در مورد کالا را از طریق سایت فروشنده کسب کند و سپس سفارش خود را ارسال کند.

خریدار پس از تائید سفارش خرید از طرف وب سایت نمی تواند درخواست انصراف سفارش دهد.

خریدار موظف است هنگام دریافت کالا از مامور پست یا پیک کاملاً آن را بررسی و در صورت مشاهده آثار شکستگی و آسیب دیدگی از قبول آن خودداری کند. فروشنده مسئولیت شکستگی و یا معیوب بودن ظاهر و بسته کالا را بعد از دریافت کالا توسط خریدار را به عهده نمی گیرد.

کالا در صورت باز نشدن پلمپ و معیوب نبودن ظاهر بسته پس گرفته میشود.