تحویل اکسپرس

تحویل فوری و سالم محصول

پرداخت مطمئن

پرداخت از طریق درگاه معتبر

ضمانت کیفیت

تضمین بالاترین کیفیت محصولات

ضمانت بازگشت

بازگشت 7 روزه محصول
۲۲ خرداد ۱۳۹۷
283 views
بدون نظر

ریمل آرایشی

ریمل یکی از انواع محصولات آرایشی می باشد که به صورت رنگی است.

ریمل ها با توجه به تضادی که بین عنبیه ، بخش سفید چشم و پلک ها به وجود می آورند باعث می شوند چشم ها شاداب تر و نمایان تر به نظر برسند.
ریمل ها مژه ها را ضخیم تر می کنند و طول مژه ها را زیاد تر نشان می دهند، رنگ چشم ها را زیباتر میکنند و همچنین به ظاهر چهره عمق می بخشند.
برخی ریمل ها به دلیل داشتن مواد شیمیایی و نگهدارنده باعث بروز حساسیت هایی همچون سوزش چشم ، آبریزش و خارش می شوند.

اخیرا از سوی وزارت بهداشت بر روی لوازم آرایشی نظارت شده است و تولید کنندگان موظف هستند در تولید مواد آرایشی مواردی را رعایت کنند.

اگر میخواهید روی برس ریمل خود ماده بیشتری بنشیند برس را داخل ظرف بچرخانید و هرگز آن را بالا و پایین نکنید زیرا باعث آن می شود که ماده داخل ظرف زودتر از حالت عادی خشک شود.
اول ریمل بزنید یا خط چشم ؟
برای آرایش اگر قبل از سایه و خط چشم ریمل بزنید آرایش تمیزی نخواهید داشت زیرا تیرگی ریمل امکان دارد روی پلک پخش شود.

اگر ریمل را برای آخرین مرحله آرایش بگذارید میتوانید میزان ریمل و رنگ مژه ها را بهتر تنظیم کنید و برای خط چشم و سایه هم کمتر به مشکل برخورد میکنید.
برای مژه های کوتاه باید ریملی را انتخاب کنید که رنگ تیره ای داشته باشد و مژه را بلندتر کند ابتدا یک بار ریمل بزنید ، صبر کنید تا ریمل خشک شود سپس یک لایه دیگر روی آن بزنید.
خیلی مهم است که مواد ریمل پوست پلک و نقاط دیگر صورت را تیره نکند. اگر بعد از آرایش نقطه ای از پوست تیره شد در هنگامی که خیس است اقدام به پاک کردن آن نکنید اجازه دهید خشک شود سپس با یک گوش پاک کن تیرگی را پاک کنید.
مژه های سیخکی هیچ حالتی ندارند بلکه به صورت یک خط مستقیم رشد می کنند .

در این نوع از مژه ها باید هم از فرمژه استفاده کنید و هم از ریمل حالت دهنده و بلند کننده ، اما از ریمل حجم دهنده استفاده نکنید چون مژه های شما سنگین و بسیار مصنوعی به نظر می رسند.

ریمل آرایشی

ریمل آرایشی

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه قیمت ریمل حجم دهنده مراجعه نمایید.


قوانین و مقررات

خدمات و محتویات وب سایت، تنها برای استفاده شخصی و غیر تجاری شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی داشته و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا وب سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در وب سایت برای فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در وب سایت خود استفاده کند.

کاربران می بایست هنگام ثبت نام و سفارش کالای مورد نظر خود، فرم مربوطه را با اطلاعات صحیح و به صورت کامل پر کنند. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

این وب سایت هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با حذف شدن صفحات وب سایت خود و یا لینک های مرده نمی پذیرد. سرویس های وب سایت «آنگونه که هست» ارائه می شوند و این وب سایت تحت هیچ شرایطی مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد وب سایت را که می تواند ناشی از مشکلات اینترنتی، نیروی انسانی، عوامل طبیعی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و غیره باشد بر عهده ندارد.

این وب سایت الزامی به دیدبانی و کنترل سرویس های جمعی ندارد. با این وجود این وب سایت این حق را برای خود محفوظ می دارد که محتویات ارسال شده در سرویس های جمعی را مرور و هرگونه ورودی نامناسب را پیگیری و در صورت نیاز و توان حذف کند.

هر کاربر حقیقی یا حقوقی حق دارد صرفا یک حساب کاربری در این وب سایت ایجاد نماید. بدیهی است ایجاد بیش از یک حساب کاربری به عنوان تخلف محسوب خواهد شد و این حق برای این وب سایت محفوظ است که در هر زمان و بدون اطلاع قبلی اقدام به مسدود کردن حساب های کاربری جعلی یا تکراری نماید.

این وب سایت متعهد می گردد از اطلاعات شخصی و فردی خریدار، در حد اختیار و توان مراقبت کرده و این اطلاعات را کاملاً محرمانه تلقی نماید و به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی مگر با مجوز رسمی و قانونی ارائه نکند.

این وب سایت موظف است کالای سالم و بی نقص را مطابق با آنچه معرفی شده طبق شرایط برای خریدار ارسال کند. در صورت ارسال کالا با استفاده از شبکه پستی کشور، این وب سایت مسئولیتی در قبال آسیب دیدن محصول به دلیل جا به جایی نادرست توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ندارد.

این وب سایت می تواند بنا به تشخیص و به هر دلیل سفارش را لغو کند و از ارسال سفارش خودداری کند. بدیهی است در صورت نیاز، هماهنگی های بعدی می بایست توسط فروشنده و خریدار انجام پذیرد.

خریدار موظف است قبل از ارسال فرم سفارش و خرید هر کالایی اطلاعات لازم در مورد کالا را از طریق سایت فروشنده کسب کند و سپس سفارش خود را ارسال کند.

خریدار پس از تائید سفارش خرید از طرف وب سایت نمی تواند درخواست انصراف سفارش دهد.

خریدار موظف است هنگام دریافت کالا از مامور پست یا پیک کاملاً آن را بررسی و در صورت مشاهده آثار شکستگی و آسیب دیدگی از قبول آن خودداری کند. فروشنده مسئولیت شکستگی و یا معیوب بودن ظاهر و بسته کالا را بعد از دریافت کالا توسط خریدار را به عهده نمی گیرد.

کالا در صورت باز نشدن پلمپ و معیوب نبودن ظاهر بسته پس گرفته میشود.