تحویل اکسپرس

تحویل فوری و سالم محصول

پرداخت مطمئن

پرداخت از طریق درگاه معتبر

ضمانت کیفیت

تضمین بالاترین کیفیت محصولات

ضمانت بازگشت

بازگشت 7 روزه محصول
۲۰ شهریور ۱۳۹۶
156 views
بدون نظر

رنگ پوست در آرایش :

تشخیص رنگ پوست در آرایش در واقع قدم اول در آرایش و میکاپ محسوب می شود لذا قبل از هر چیز باید بدانید پوست شما در کنار چه رنگ و طرح هایی زیباتر به نظر خواهد آمد.

تشخیص رنگ پوست نقش مهمی را در نوع و رنگ ارایش ایفا میکند اما شاید ندانید که چگونه رنگ و حالت پوست خود راتشخیص دهید.

در ادامه با راهنمایی هایی سعی داریم شما را یاری نماییم.

۱- اگر پوست شما به راحتی برنزه میشود میزان ملانین طبیعی پوست شما(رنگدانه پوست) در سطح بالایی قرار دارد و به احتمال زیاد زمینه رنگ پوست شما زرد مایل به زیتونی است.

۲-کسانی که پوستشان به سرعت نمی سوزد و یا در مقایسه با سایرین کمتر میسوزد، ملانین کمتری دارند، که موجب میشود ته رنگ پوستشان به بنفش و گلی متمایل شود. قرمزی روی این پوست بیشتر مشهود است یا به سرعت نمایان شده و خود را نشان میدهد.

۳-اگر پوست شما زرد باشد انوقت متوجه میشوید که کرم پودر و پن کک های که در انها رنگ زرد به کار رفته چهره شما را زیبا نمی کنند.

۴-پوست های زیتونی نیز معمولا تا حدودی، انشعابی از خاکستری و رنگ فیلی را نمایان می کنند. ترکیب این رنگ از تون زردی که در پایه پوستی قرار دارد و کمی سبزی که تنها مختص این گروه میباشد، تشکیل شده است.

۵-پوست بیرنگ نیز به پوستی اطلاق میشود که هیچ تونی از زیتونی، زرد و یا قرمز در انها دیده نشود.

هرکدام از این پوست ها آرایش و میکاپ مخصوص خود را دارند در میان تمامی اقلام آرایشی ،رنگ رژلب وابستگی بیشتری به رنگ پوست دارد و لازم است در ست کردن آن با پوست خود نهایت دقت را به خرج دهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه خرید اینترنتی رژ لب ارزان مراجه نمایید.

رنگ پوست در آرایش

رنگ پوست در آرایش

 


قوانین و مقررات

خدمات و محتویات وب سایت، تنها برای استفاده شخصی و غیر تجاری شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی داشته و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا وب سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در وب سایت برای فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در وب سایت خود استفاده کند.

کاربران می بایست هنگام ثبت نام و سفارش کالای مورد نظر خود، فرم مربوطه را با اطلاعات صحیح و به صورت کامل پر کنند. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

این وب سایت هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با حذف شدن صفحات وب سایت خود و یا لینک های مرده نمی پذیرد. سرویس های وب سایت «آنگونه که هست» ارائه می شوند و این وب سایت تحت هیچ شرایطی مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد وب سایت را که می تواند ناشی از مشکلات اینترنتی، نیروی انسانی، عوامل طبیعی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و غیره باشد بر عهده ندارد.

این وب سایت الزامی به دیدبانی و کنترل سرویس های جمعی ندارد. با این وجود این وب سایت این حق را برای خود محفوظ می دارد که محتویات ارسال شده در سرویس های جمعی را مرور و هرگونه ورودی نامناسب را پیگیری و در صورت نیاز و توان حذف کند.

هر کاربر حقیقی یا حقوقی حق دارد صرفا یک حساب کاربری در این وب سایت ایجاد نماید. بدیهی است ایجاد بیش از یک حساب کاربری به عنوان تخلف محسوب خواهد شد و این حق برای این وب سایت محفوظ است که در هر زمان و بدون اطلاع قبلی اقدام به مسدود کردن حساب های کاربری جعلی یا تکراری نماید.

این وب سایت متعهد می گردد از اطلاعات شخصی و فردی خریدار، در حد اختیار و توان مراقبت کرده و این اطلاعات را کاملاً محرمانه تلقی نماید و به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی مگر با مجوز رسمی و قانونی ارائه نکند.

این وب سایت موظف است کالای سالم و بی نقص را مطابق با آنچه معرفی شده طبق شرایط برای خریدار ارسال کند. در صورت ارسال کالا با استفاده از شبکه پستی کشور، این وب سایت مسئولیتی در قبال آسیب دیدن محصول به دلیل جا به جایی نادرست توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ندارد.

این وب سایت می تواند بنا به تشخیص و به هر دلیل سفارش را لغو کند و از ارسال سفارش خودداری کند. بدیهی است در صورت نیاز، هماهنگی های بعدی می بایست توسط فروشنده و خریدار انجام پذیرد.

خریدار موظف است قبل از ارسال فرم سفارش و خرید هر کالایی اطلاعات لازم در مورد کالا را از طریق سایت فروشنده کسب کند و سپس سفارش خود را ارسال کند.

خریدار پس از تائید سفارش خرید از طرف وب سایت نمی تواند درخواست انصراف سفارش دهد.

خریدار موظف است هنگام دریافت کالا از مامور پست یا پیک کاملاً آن را بررسی و در صورت مشاهده آثار شکستگی و آسیب دیدگی از قبول آن خودداری کند. فروشنده مسئولیت شکستگی و یا معیوب بودن ظاهر و بسته کالا را بعد از دریافت کالا توسط خریدار را به عهده نمی گیرد.

کالا در صورت باز نشدن پلمپ و معیوب نبودن ظاهر بسته پس گرفته میشود.