تحویل اکسپرس

تحویل فوری و سالم محصول

پرداخت مطمئن

پرداخت از طریق درگاه معتبر

ضمانت کیفیت

تضمین بالاترین کیفیت محصولات

ضمانت بازگشت

بازگشت 7 روزه محصول
۱۷ شهریور ۱۳۹۶
96 views
بدون نظر

جلوگیری از چربی پوست و مو :

چربی پوست و مو از جمله مشکلاتی است که بسیاری از افراد جامعه ممکن است با آن درگیر باشند.

معمولا در سنین بلوغ به علت افزایش سطح هورمون ها شاهد چربی بیش از حد مو هستیم.این مشکلات در غالب مواقع موقتی است و با پایان فرایند بلوغ به تدریج از شدت آن کاسته می شود.

اما در موارذی این تاثیرات تا بزرگسالی ادامه دارند و باعث دردسر می شوند .

در ادامه به مواردی اشاره می کنیم که رعایت آن ها می تواند این مشکل را تحت کنترل در بیاورد.

 

راه های جلوگیری از چربی پوست و مو:

  1. شست شوی روزانه مو با شامپو های ملایم
  2. از شانه زدن افراطی خودداری کنید زیرا باعث تحریک غدد چربی پوست خواهد شد
  3. صورت خود را چندین بار در روز بشویید و برای اینکار از صابون های مخصوص پوست چرب استفاده کنید
  4. از دستمال های مرطوب برای پاک کردن چربی اضافه از روی پوست در زمانی که خارج از منزل هستید استفاده کنید
  5. از کاغذ های یکبار مصرف جذب چربی اضافه استفاده کنید
  6. تا حد امکان از ارایش کردن بپرهیزید و در صورت لزوم از کرم پودر و پنکک مناسب استفاده نمایید
  7. از مواد ارایشی با محتوای چربی و روغنی استفاده نکنید
  8. پیش از رفتن به رختخواب مواد ارایشی را از صورت خود پاک کنید

رعایت موارد یاد شده کمک شایانی به کنترل این عارضه خواهند کرد اما در نظر داشته باشید اگر مشکل چربی پوست و موی شما همچنان ادامه پیدا کرد بهتر است به متخصص پوست و مو مراجعه نمایید و در صورت لزوم دوره درمانی آن را تکمیل نمایید.

جلوگیری از چربی پوست و مو

جلوگیری از چربی پوست و مو

برای آشنایی با کرم پودر مناسب پوست خود می توانید به صفحه کرم پودر ارزان مراجعه نمایید.


قوانین و مقررات

خدمات و محتویات وب سایت، تنها برای استفاده شخصی و غیر تجاری شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی داشته و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا وب سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در وب سایت برای فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در وب سایت خود استفاده کند.

کاربران می بایست هنگام ثبت نام و سفارش کالای مورد نظر خود، فرم مربوطه را با اطلاعات صحیح و به صورت کامل پر کنند. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

این وب سایت هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با حذف شدن صفحات وب سایت خود و یا لینک های مرده نمی پذیرد. سرویس های وب سایت «آنگونه که هست» ارائه می شوند و این وب سایت تحت هیچ شرایطی مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد وب سایت را که می تواند ناشی از مشکلات اینترنتی، نیروی انسانی، عوامل طبیعی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و غیره باشد بر عهده ندارد.

این وب سایت الزامی به دیدبانی و کنترل سرویس های جمعی ندارد. با این وجود این وب سایت این حق را برای خود محفوظ می دارد که محتویات ارسال شده در سرویس های جمعی را مرور و هرگونه ورودی نامناسب را پیگیری و در صورت نیاز و توان حذف کند.

هر کاربر حقیقی یا حقوقی حق دارد صرفا یک حساب کاربری در این وب سایت ایجاد نماید. بدیهی است ایجاد بیش از یک حساب کاربری به عنوان تخلف محسوب خواهد شد و این حق برای این وب سایت محفوظ است که در هر زمان و بدون اطلاع قبلی اقدام به مسدود کردن حساب های کاربری جعلی یا تکراری نماید.

این وب سایت متعهد می گردد از اطلاعات شخصی و فردی خریدار، در حد اختیار و توان مراقبت کرده و این اطلاعات را کاملاً محرمانه تلقی نماید و به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی مگر با مجوز رسمی و قانونی ارائه نکند.

این وب سایت موظف است کالای سالم و بی نقص را مطابق با آنچه معرفی شده طبق شرایط برای خریدار ارسال کند. در صورت ارسال کالا با استفاده از شبکه پستی کشور، این وب سایت مسئولیتی در قبال آسیب دیدن محصول به دلیل جا به جایی نادرست توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ندارد.

این وب سایت می تواند بنا به تشخیص و به هر دلیل سفارش را لغو کند و از ارسال سفارش خودداری کند. بدیهی است در صورت نیاز، هماهنگی های بعدی می بایست توسط فروشنده و خریدار انجام پذیرد.

خریدار موظف است قبل از ارسال فرم سفارش و خرید هر کالایی اطلاعات لازم در مورد کالا را از طریق سایت فروشنده کسب کند و سپس سفارش خود را ارسال کند.

خریدار پس از تائید سفارش خرید از طرف وب سایت نمی تواند درخواست انصراف سفارش دهد.

خریدار موظف است هنگام دریافت کالا از مامور پست یا پیک کاملاً آن را بررسی و در صورت مشاهده آثار شکستگی و آسیب دیدگی از قبول آن خودداری کند. فروشنده مسئولیت شکستگی و یا معیوب بودن ظاهر و بسته کالا را بعد از دریافت کالا توسط خریدار را به عهده نمی گیرد.

کالا در صورت باز نشدن پلمپ و معیوب نبودن ظاهر بسته پس گرفته میشود.