تحویل اکسپرس

تحویل فوری و سالم محصول

پرداخت مطمئن

پرداخت از طریق درگاه معتبر

ضمانت کیفیت

تضمین بالاترین کیفیت محصولات

ضمانت بازگشت

بازگشت 7 روزه محصول
۶ شهریور ۱۳۹۶
161 views
بدون نظر

 

از بین بردن جوش صورت :

از بین بردن جوش صورت دغدغه بسیاری از مردم است.در این مقاله سعی داریم راهکار هایی را برای این کار به شما معرفی کنیم.

جوش یا آکنه عموما در سنین نوجوانی بر روی پوست ظاهر می شود. یعنی زمانی که افراد بیشتر به ظاهر خود اهمیت می دهند.

البته جوش در سنین مختلفی می تواند بر روی پوست فرد ظاهر شود.

عوامل مختلفی در پیدایش جوش تاثیر می گذارند مثل وراثت، استرس، بهداشت پوست، مصرف برخی داروها، تغییرات هورمونی، مواد غذایی مصرفی از جمله عوامل موثر بر پیدایش جوش هستند.

مواد غذایی مناسب برای بهبود جوش صورت:

۱- گزنه

این گیاه موجب تسکین پوست و بهبود بیماری های پوستی می شود. گزنه را می توانید دم کنید و مثل چای بنوشید.

۲- رازیانه

رازیانه علاوه بر کمک به هضم غذا، موجب دفع سموم از بدن می شود که در سلامت پوست تاثیر بسزایی دارد.

۳- نعناع

نعناع یکی از مهمترین گیاهان دارویی است که موجب کاهش استرس، هضم بهتر غذا و رفع سر درد می شود.

۴- مغزهای خام

دانه کدو و بادام به دلیل داشتن مواد معدنی موجب بهبود سیستم دفاعی بدن می شود.

۵- سیر

سیر سرشار از آنتی اکسیدان می باشد و خاصیت ضد باکتری و ویروس دارد.

۶- انگور قرمز

انگور قرمز علاوه بر آنتی اکسیدان قوی دارای آنتی هیستامین های طبیعی است که مانع از بروز حساسیت های پوستی میشود.

علاوه بر رژیم بالا لازم است به بهداشت پوست خود توجه ویژه ای داشته باشید و از چرب و آلوده شدن آن جلوگیری نمایید.

در هنگام مواجهه با تابش نور خورشید از ضد آفتاب های مناسب استفاده نمایید.

استرس را از خود دور کنید و سعی کنید زندگی آرامی داشته باشید.تاثیر منفی استرس بر سلامت پوست بسیار بیش از چیزی است که عموما تصور میشود.

برای آشنایی بیشتر با نکات آرایشی می توانید به صفحه آرایش چشم برای افراد عینکی مراجعه نمایید

از بین بردن جوش صورت

از بین بردن جوش صورت


قوانین و مقررات

خدمات و محتویات وب سایت، تنها برای استفاده شخصی و غیر تجاری شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی داشته و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا وب سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در وب سایت برای فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در وب سایت خود استفاده کند.

کاربران می بایست هنگام ثبت نام و سفارش کالای مورد نظر خود، فرم مربوطه را با اطلاعات صحیح و به صورت کامل پر کنند. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

این وب سایت هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با حذف شدن صفحات وب سایت خود و یا لینک های مرده نمی پذیرد. سرویس های وب سایت «آنگونه که هست» ارائه می شوند و این وب سایت تحت هیچ شرایطی مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد وب سایت را که می تواند ناشی از مشکلات اینترنتی، نیروی انسانی، عوامل طبیعی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و غیره باشد بر عهده ندارد.

این وب سایت الزامی به دیدبانی و کنترل سرویس های جمعی ندارد. با این وجود این وب سایت این حق را برای خود محفوظ می دارد که محتویات ارسال شده در سرویس های جمعی را مرور و هرگونه ورودی نامناسب را پیگیری و در صورت نیاز و توان حذف کند.

هر کاربر حقیقی یا حقوقی حق دارد صرفا یک حساب کاربری در این وب سایت ایجاد نماید. بدیهی است ایجاد بیش از یک حساب کاربری به عنوان تخلف محسوب خواهد شد و این حق برای این وب سایت محفوظ است که در هر زمان و بدون اطلاع قبلی اقدام به مسدود کردن حساب های کاربری جعلی یا تکراری نماید.

این وب سایت متعهد می گردد از اطلاعات شخصی و فردی خریدار، در حد اختیار و توان مراقبت کرده و این اطلاعات را کاملاً محرمانه تلقی نماید و به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی مگر با مجوز رسمی و قانونی ارائه نکند.

این وب سایت موظف است کالای سالم و بی نقص را مطابق با آنچه معرفی شده طبق شرایط برای خریدار ارسال کند. در صورت ارسال کالا با استفاده از شبکه پستی کشور، این وب سایت مسئولیتی در قبال آسیب دیدن محصول به دلیل جا به جایی نادرست توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ندارد.

این وب سایت می تواند بنا به تشخیص و به هر دلیل سفارش را لغو کند و از ارسال سفارش خودداری کند. بدیهی است در صورت نیاز، هماهنگی های بعدی می بایست توسط فروشنده و خریدار انجام پذیرد.

خریدار موظف است قبل از ارسال فرم سفارش و خرید هر کالایی اطلاعات لازم در مورد کالا را از طریق سایت فروشنده کسب کند و سپس سفارش خود را ارسال کند.

خریدار پس از تائید سفارش خرید از طرف وب سایت نمی تواند درخواست انصراف سفارش دهد.

خریدار موظف است هنگام دریافت کالا از مامور پست یا پیک کاملاً آن را بررسی و در صورت مشاهده آثار شکستگی و آسیب دیدگی از قبول آن خودداری کند. فروشنده مسئولیت شکستگی و یا معیوب بودن ظاهر و بسته کالا را بعد از دریافت کالا توسط خریدار را به عهده نمی گیرد.

کالا در صورت باز نشدن پلمپ و معیوب نبودن ظاهر بسته پس گرفته میشود.