تحویل اکسپرس

تحویل فوری و سالم محصول

پرداخت مطمئن

پرداخت از طریق درگاه معتبر

ضمانت کیفیت

تضمین بالاترین کیفیت محصولات

ضمانت بازگشت

بازگشت 7 روزه محصول
۲۲ خرداد ۱۳۹۷
308 views
بدون نظر

انتخاب ریمل و نحوه استفاده از آن :
شاید ریمل چشم ، متداول ترین ابزار زیبایی باشد. استفاده از آن آسان است و بلافاصله اثر قابل توجهی می گذارد.

حتی افرادی که اهل آرایش نیستند تمایل دارند که از آن استفاده کنند. ریمل شکل چشم شما را زیباتر می کند و باعث می شود با تفکیک مژه ها چشم شما بزرگتر به نظر برسد.
برای انتخاب ریمل به موارد زیر دقت کنید:
۱٫ شکل برس : شکل برس محل برخورد ریمل با مژه هایتان را تعیین می کند. برای افزایش حجم و ضخامت، اکثر برس ها باید پرتر و ضخیم تر بوده و موهای بیشتری داشته باشند. ریمل های فر کننده برای بالابردن مژه ها معمولا یک چوب منحنی شکل دارند.
۲٫ ریمل بلند کننده : اگر عاشق مژه هایی بسیار بلند هستید که به گوشه های عینک آفتابی تان برخورد کنند باید ریملی با فرمول بلند کننده پیدا کنید. ریمل های بلند کننده معمولا مواد تشکیل دهنده ای مانند الیاف دارد که می توانند خودشان را به مژه های شما بچسبانند.
۳٫ ریمل ضخیم کننده: ریمل ضخیم کننده به مژه های شما حجم و سنگینی می افزاید . این ریمل ها معمولا فرمول غلیظ تری دارند و ممکن است حاوی پلیمرهای سیلیکون یا موم باشند که باعث پر نشان داده شدن مژه ها می شوند.
۴٫ ریمل فر کننده : این ریمل ها معمولا حاوی پلیمر و رزین هستند تا به حالت فرمژه ها به طور کوتاهی کمک کنند. برای نتیجه بهتر ریمل ضخیم کننده و بلند کننده را می توانید با هم ترکیب کنید.
نکاتی مهم در هنگام استفاده از ریمل :
۱٫ هرگز از ریمل به عنوان اولین ابزار آرایشی خودتان استفاده نکنید. بهتر است در هنگام استفاده از ریمل از فرمژه استفاده کنید تا مژه ها ظاهر قشنگ تری پیدا کنند.
۲٫ مواد اضافی روی ریمل خود را پاک کنید تا موجب لکه و قطره بر روی مژه ها نشود.
۳٫ از مژه های بالا شروع کنید و قلم را از انتهای داخلی به سمت لبه های بیرونی مژه ها بکشید.
۴٫ می توانید از شانه مژه استفاده کنید تا زمانی که هنوز ریمل خشک نشده است مژه ها به هم نچسبند.

یک نکته مهم در استفاده از ریمل ضد آب این است که هر روز از آن استفاده نکنید زیرا برای پاک کردن آن باید حسابی تلاش کنید و از مواد پاک کننده استفاده کنید و که مالیدن مواد پاک کننده و کشیدن دستمال و پنبه، پوست لطیف اطراف چشم را به مرور از بین می برد و باعث چین و چروک می شود.

انتخاب ریمل

انتخاب ریمل

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه قیمت ریمل حجم دهنده مراجعه نمایید


قوانین و مقررات

خدمات و محتویات وب سایت، تنها برای استفاده شخصی و غیر تجاری شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی داشته و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا وب سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در وب سایت برای فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در وب سایت خود استفاده کند.

کاربران می بایست هنگام ثبت نام و سفارش کالای مورد نظر خود، فرم مربوطه را با اطلاعات صحیح و به صورت کامل پر کنند. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

این وب سایت هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با حذف شدن صفحات وب سایت خود و یا لینک های مرده نمی پذیرد. سرویس های وب سایت «آنگونه که هست» ارائه می شوند و این وب سایت تحت هیچ شرایطی مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد وب سایت را که می تواند ناشی از مشکلات اینترنتی، نیروی انسانی، عوامل طبیعی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و غیره باشد بر عهده ندارد.

این وب سایت الزامی به دیدبانی و کنترل سرویس های جمعی ندارد. با این وجود این وب سایت این حق را برای خود محفوظ می دارد که محتویات ارسال شده در سرویس های جمعی را مرور و هرگونه ورودی نامناسب را پیگیری و در صورت نیاز و توان حذف کند.

هر کاربر حقیقی یا حقوقی حق دارد صرفا یک حساب کاربری در این وب سایت ایجاد نماید. بدیهی است ایجاد بیش از یک حساب کاربری به عنوان تخلف محسوب خواهد شد و این حق برای این وب سایت محفوظ است که در هر زمان و بدون اطلاع قبلی اقدام به مسدود کردن حساب های کاربری جعلی یا تکراری نماید.

این وب سایت متعهد می گردد از اطلاعات شخصی و فردی خریدار، در حد اختیار و توان مراقبت کرده و این اطلاعات را کاملاً محرمانه تلقی نماید و به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی مگر با مجوز رسمی و قانونی ارائه نکند.

این وب سایت موظف است کالای سالم و بی نقص را مطابق با آنچه معرفی شده طبق شرایط برای خریدار ارسال کند. در صورت ارسال کالا با استفاده از شبکه پستی کشور، این وب سایت مسئولیتی در قبال آسیب دیدن محصول به دلیل جا به جایی نادرست توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ندارد.

این وب سایت می تواند بنا به تشخیص و به هر دلیل سفارش را لغو کند و از ارسال سفارش خودداری کند. بدیهی است در صورت نیاز، هماهنگی های بعدی می بایست توسط فروشنده و خریدار انجام پذیرد.

خریدار موظف است قبل از ارسال فرم سفارش و خرید هر کالایی اطلاعات لازم در مورد کالا را از طریق سایت فروشنده کسب کند و سپس سفارش خود را ارسال کند.

خریدار پس از تائید سفارش خرید از طرف وب سایت نمی تواند درخواست انصراف سفارش دهد.

خریدار موظف است هنگام دریافت کالا از مامور پست یا پیک کاملاً آن را بررسی و در صورت مشاهده آثار شکستگی و آسیب دیدگی از قبول آن خودداری کند. فروشنده مسئولیت شکستگی و یا معیوب بودن ظاهر و بسته کالا را بعد از دریافت کالا توسط خریدار را به عهده نمی گیرد.

کالا در صورت باز نشدن پلمپ و معیوب نبودن ظاهر بسته پس گرفته میشود.