تحویل اکسپرس

تحویل فوری و سالم محصول

پرداخت مطمئن

پرداخت از طریق درگاه معتبر

ضمانت کیفیت

تضمین بالاترین کیفیت محصولات

ضمانت بازگشت

بازگشت 7 روزه محصول
۲۱ شهریور ۱۳۹۶
586 views
بدون نظر

انتخاب رنگ کرم پودر و پنکک :

انتخاب رنگ کرم پودر و پنکک دارای نکات و اصولی است که قصد داریم با شما در میان بگذاریم .

کرم پودر و پنکک را زمانی استفاده میکنیم که لازم میبینیم دورنگی و عیوب پوست را بپوشانیم.

رنگ کرم پودر باید با مجموعه رنگ های پوست شما همخوانی داشته باشد همچنین به رنگی باشد که برای پوشاندن ایرادات صورت به خوبی عمل نماید.

تعیین رنگ پوست معمولا زمان انتخاب کرم پودر و پنکک مورد توجه قرار می گیرد.علاوه بر رنگ طبیعی پوست فاکتور مهم دیگری نیز وجود دارد ،اینکه میخواهید در نهایت پوست صورتتان به چه رنگی در بیاید.

بعد از دانستن این اطلاعات لازم است رنگ های مختلف را روی پوست خود امتحان نمایید.

برای اینکار عجله نکنید و بدانید که این یک کار تخصصی و زمان بر است پس با لذت برای آن وقت بگذارید تا بهترین نتیجه را بگیرید.

زمانیکه رنگ های مختلف کرم پودر را تست می کنید، به طور قطع باید رنگ کلی و دقیق پوست خود را پیدا کرده تا با توجه به ان بتوان رنگ مناسب را پیدا کرد.

 

معمولا بیشتر پوست ها دارای زیرلایه زرد کمرنگ می باشند پس اگر در انتخاب کرم پودر و تست کردن آن به این رنگ رسیدید مطمعن باشید که صورت شما طبیعی تر به نظر می رسد.

کسانی که تمام پوست صورت خود را با کرم پودر و پنکک می پوشانند و رنگ جدیدی به صورت خود می دهند در نظر داشته باشند که رنگ چشم،ابروها،مو و رنگ لوازم آرایشی که استفاده خواهند کرد فاکتور هایی هستند که نباید از آنها غافل ماند و رنگ کرم پودر و پنکک با آنها ست می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به دیگر صفحات سایت در دسته بندی نکات آرایشی مراجعه نمایید.

همچنین در صفحه خرید آنلاین کرم پودر اطلاعات مفیدی را خواهید یافت.

انتخاب رنگ کرم پودر و پنکک

انتخاب رنگ کرم پودر و پنکک


قوانین و مقررات

خدمات و محتویات وب سایت، تنها برای استفاده شخصی و غیر تجاری شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی داشته و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا وب سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در وب سایت برای فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در وب سایت خود استفاده کند.

کاربران می بایست هنگام ثبت نام و سفارش کالای مورد نظر خود، فرم مربوطه را با اطلاعات صحیح و به صورت کامل پر کنند. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

این وب سایت هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با حذف شدن صفحات وب سایت خود و یا لینک های مرده نمی پذیرد. سرویس های وب سایت «آنگونه که هست» ارائه می شوند و این وب سایت تحت هیچ شرایطی مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد وب سایت را که می تواند ناشی از مشکلات اینترنتی، نیروی انسانی، عوامل طبیعی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و غیره باشد بر عهده ندارد.

این وب سایت الزامی به دیدبانی و کنترل سرویس های جمعی ندارد. با این وجود این وب سایت این حق را برای خود محفوظ می دارد که محتویات ارسال شده در سرویس های جمعی را مرور و هرگونه ورودی نامناسب را پیگیری و در صورت نیاز و توان حذف کند.

هر کاربر حقیقی یا حقوقی حق دارد صرفا یک حساب کاربری در این وب سایت ایجاد نماید. بدیهی است ایجاد بیش از یک حساب کاربری به عنوان تخلف محسوب خواهد شد و این حق برای این وب سایت محفوظ است که در هر زمان و بدون اطلاع قبلی اقدام به مسدود کردن حساب های کاربری جعلی یا تکراری نماید.

این وب سایت متعهد می گردد از اطلاعات شخصی و فردی خریدار، در حد اختیار و توان مراقبت کرده و این اطلاعات را کاملاً محرمانه تلقی نماید و به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی مگر با مجوز رسمی و قانونی ارائه نکند.

این وب سایت موظف است کالای سالم و بی نقص را مطابق با آنچه معرفی شده طبق شرایط برای خریدار ارسال کند. در صورت ارسال کالا با استفاده از شبکه پستی کشور، این وب سایت مسئولیتی در قبال آسیب دیدن محصول به دلیل جا به جایی نادرست توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ندارد.

این وب سایت می تواند بنا به تشخیص و به هر دلیل سفارش را لغو کند و از ارسال سفارش خودداری کند. بدیهی است در صورت نیاز، هماهنگی های بعدی می بایست توسط فروشنده و خریدار انجام پذیرد.

خریدار موظف است قبل از ارسال فرم سفارش و خرید هر کالایی اطلاعات لازم در مورد کالا را از طریق سایت فروشنده کسب کند و سپس سفارش خود را ارسال کند.

خریدار پس از تائید سفارش خرید از طرف وب سایت نمی تواند درخواست انصراف سفارش دهد.

خریدار موظف است هنگام دریافت کالا از مامور پست یا پیک کاملاً آن را بررسی و در صورت مشاهده آثار شکستگی و آسیب دیدگی از قبول آن خودداری کند. فروشنده مسئولیت شکستگی و یا معیوب بودن ظاهر و بسته کالا را بعد از دریافت کالا توسط خریدار را به عهده نمی گیرد.

کالا در صورت باز نشدن پلمپ و معیوب نبودن ظاهر بسته پس گرفته میشود.