تحویل اکسپرس

تحویل فوری و سالم محصول

پرداخت مطمئن

پرداخت از طریق درگاه معتبر

ضمانت کیفیت

تضمین بالاترین کیفیت محصولات

ضمانت بازگشت

بازگشت 7 روزه محصول
۲۷ شهریور ۱۳۹۶
143 views
بدون نظر

اصول کلی ست کردن لباس :

اصول کلی ست کردن لباس نکاتی را مطرح می کند که در نهایت فرم کلی بدن شما در لباس متناسب تر باشد و لباس شما جلوه چشم گیر تری داشته باشد.

این اصول بسیار ساده اند و رعایت کردن آنها کار سختی نیست اما تاثیر باور نکردنی ای بر ظاهر کلی شما خواهند گذاشت.

در زیر به برخی از این نکات اشاره می کنیم :

۱- همواره لباسی را بپوشید که کاملا اندازه شما باشد لباس های خیلی تنگ یا خیلی گشاد شما را چاق تر از چیزی که هستید نشان خواهند داد.

۲- پوشیدن لباس های بزرگ تنها اندامهای شما را اغراق آمیز تر جلوه میدهد و انها را پنهان نمیکند.

۳-تنها زمانی که کمر باریکی دارید از کمربند استفاده کنید.

۴- پارچه های سبک وزن مانند کتان و نخ پنبه شما را لاغرتر جلوه میدهند.

۵- پارچه های سنگین مانند پشمی و چرمی شما را سنگین وزن جلوه می دهد.

۶-رنگهای تیره شما را لاغرتر جلوه میدهد.

۷-رنگهای روشن شما را بزرگتر و حجیم تر میکنند.

۸-لباسهای بالاتنه و پایین تنه یکرنگ شما را لاغرتر جلوه میدهد.اینکار به ساختار بدن شما یکپارچگی می بخشد و شما بلند تر و لاغرتر به نظر می رسید .

۹-لباسهای بالاتنه و پایین تنه با رنگهای متفاوت شما را کمی کوتاه تر جلوه میدهد.

۱۰-لباسهای یقه بلند، گردن را کوتاهتر نشان می دهد و یقه های ظریف گردن شما را بلند تر جلوه خواهد داد .

۱۱-گردنبند کوتاه نیز گردن را کوتاهتر نشان میدهد.

۱۲-روسری که به سمت پایین اویزان شده باشد قد شما را بلندتر نشان میدهد.

۱۳-لباس با خطوط افقی شما را چاق تر و با خطوط عمودی شما را لاغرتر جلوه میدهند .

با رعایت این نکات ساده تاثیر مثبتی بر ظاهر کلی خود خواهید گذاشت.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه خرید آنلاین کرم پودر مراجعه فرمایید.

اصول کلی ست کردن لباس

اصول کلی ست کردن لباس


قوانین و مقررات

خدمات و محتویات وب سایت، تنها برای استفاده شخصی و غیر تجاری شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی داشته و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا وب سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در وب سایت برای فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در وب سایت خود استفاده کند.

کاربران می بایست هنگام ثبت نام و سفارش کالای مورد نظر خود، فرم مربوطه را با اطلاعات صحیح و به صورت کامل پر کنند. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

این وب سایت هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با حذف شدن صفحات وب سایت خود و یا لینک های مرده نمی پذیرد. سرویس های وب سایت «آنگونه که هست» ارائه می شوند و این وب سایت تحت هیچ شرایطی مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد وب سایت را که می تواند ناشی از مشکلات اینترنتی، نیروی انسانی، عوامل طبیعی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و غیره باشد بر عهده ندارد.

این وب سایت الزامی به دیدبانی و کنترل سرویس های جمعی ندارد. با این وجود این وب سایت این حق را برای خود محفوظ می دارد که محتویات ارسال شده در سرویس های جمعی را مرور و هرگونه ورودی نامناسب را پیگیری و در صورت نیاز و توان حذف کند.

هر کاربر حقیقی یا حقوقی حق دارد صرفا یک حساب کاربری در این وب سایت ایجاد نماید. بدیهی است ایجاد بیش از یک حساب کاربری به عنوان تخلف محسوب خواهد شد و این حق برای این وب سایت محفوظ است که در هر زمان و بدون اطلاع قبلی اقدام به مسدود کردن حساب های کاربری جعلی یا تکراری نماید.

این وب سایت متعهد می گردد از اطلاعات شخصی و فردی خریدار، در حد اختیار و توان مراقبت کرده و این اطلاعات را کاملاً محرمانه تلقی نماید و به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی مگر با مجوز رسمی و قانونی ارائه نکند.

این وب سایت موظف است کالای سالم و بی نقص را مطابق با آنچه معرفی شده طبق شرایط برای خریدار ارسال کند. در صورت ارسال کالا با استفاده از شبکه پستی کشور، این وب سایت مسئولیتی در قبال آسیب دیدن محصول به دلیل جا به جایی نادرست توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ندارد.

این وب سایت می تواند بنا به تشخیص و به هر دلیل سفارش را لغو کند و از ارسال سفارش خودداری کند. بدیهی است در صورت نیاز، هماهنگی های بعدی می بایست توسط فروشنده و خریدار انجام پذیرد.

خریدار موظف است قبل از ارسال فرم سفارش و خرید هر کالایی اطلاعات لازم در مورد کالا را از طریق سایت فروشنده کسب کند و سپس سفارش خود را ارسال کند.

خریدار پس از تائید سفارش خرید از طرف وب سایت نمی تواند درخواست انصراف سفارش دهد.

خریدار موظف است هنگام دریافت کالا از مامور پست یا پیک کاملاً آن را بررسی و در صورت مشاهده آثار شکستگی و آسیب دیدگی از قبول آن خودداری کند. فروشنده مسئولیت شکستگی و یا معیوب بودن ظاهر و بسته کالا را بعد از دریافت کالا توسط خریدار را به عهده نمی گیرد.

کالا در صورت باز نشدن پلمپ و معیوب نبودن ظاهر بسته پس گرفته میشود.