تحویل اکسپرس

تحویل فوری و سالم محصول

پرداخت مطمئن

پرداخت از طریق درگاه معتبر

ضمانت کیفیت

تضمین بالاترین کیفیت محصولات

ضمانت بازگشت

بازگشت 7 روزه محصول
۲۵ شهریور ۱۳۹۶
214 views
بدون نظر

آرایش چشم برای افراد عینکی :

آرایش چشم برای افراد عینکی از موضوعات حساس آرایش به شمار می آید زیرا هم لازم است چشم از پشت عینک به زیبایی نمایان شود و هم عینک و فریم آن به المانی آرایشی تبدیل شوند.

استفاده از سایه های روشن برای افراد عینکی هیچگاه توصیه نمی شود زیرا رنگ های روشن از پشت عینک به خوبی دیده نمی شوند و اصطلاحا چشم پشت عینک گم می شود.

اگر عینک میزنید، بیشتر از سایه های قهوه ای، ابی و بنفش استفاده کنید.سایه های تیره به خوبی از پشت عینک خودنمایی می کنند و از حالت غیر عادی عینک بر صورت شما می کاهند.

 

عینک با فریم مشکی :

عینک های با فریم مشکی بسیار پرطرفدارند و زیبایی و جلوه خاصی به صورت های روشن می بخشند .

در زمان استفاده از آنها حتما از ریمل استفاده کنید و خط چشم را در حداقل حالت ممکن بکشید،گرچه بهتر است از خط چشم استفاده نکنید.

عینک بدون فریم :

در عینک های بدون فریم و ظریف استفاده از سایه های روشن ایرادی ندارد

از ریمل و خط چشم های پهن غافل نشوید که زیبایی چشم شما را دوچندان خواهد کرد.

نکات تکمیلی :

نکته مهم در آرایش های ترمیمی استفاده از سایه کمرنگ برای رفع گودی چشم است.

سایه روشن را از گوشه داخلی تا کمی خارج چشم زده و سپس کمی سایه تیره دور چشم بزنید تا چشم بیشتر جلوه کند.

استفاده از دو رنگ سایه مات و تیره مثلا ابی – سرمه ای در صورت سفید بودن چهره باعث زیباتر شدن چشم میشود.

در حالت کلی بهتر است در استفاده از سایه چشم زیاده روی نکنید. استفاده از سایه های پر رنگ و تیره به مقدار زیاد نیاز به مهارت های خاصی دارد.

در آخر اینکه هرکاری نیاز به تمرین دارد و سایه چشم از موارد تخصصی میکاپ و آرایش است

پس برای مهارت در آن از تمرین غافل نشوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به صفحه قیمت ریمل حجم دهنده مراجعه فرمایید.

آرایش چشم برای افراد عینکی

آرایش چشم برای افراد عینکی


قوانین و مقررات

خدمات و محتویات وب سایت، تنها برای استفاده شخصی و غیر تجاری شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی داشته و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا وب سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در وب سایت برای فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در وب سایت خود استفاده کند.

کاربران می بایست هنگام ثبت نام و سفارش کالای مورد نظر خود، فرم مربوطه را با اطلاعات صحیح و به صورت کامل پر کنند. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

این وب سایت هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با حذف شدن صفحات وب سایت خود و یا لینک های مرده نمی پذیرد. سرویس های وب سایت «آنگونه که هست» ارائه می شوند و این وب سایت تحت هیچ شرایطی مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد وب سایت را که می تواند ناشی از مشکلات اینترنتی، نیروی انسانی، عوامل طبیعی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و غیره باشد بر عهده ندارد.

این وب سایت الزامی به دیدبانی و کنترل سرویس های جمعی ندارد. با این وجود این وب سایت این حق را برای خود محفوظ می دارد که محتویات ارسال شده در سرویس های جمعی را مرور و هرگونه ورودی نامناسب را پیگیری و در صورت نیاز و توان حذف کند.

هر کاربر حقیقی یا حقوقی حق دارد صرفا یک حساب کاربری در این وب سایت ایجاد نماید. بدیهی است ایجاد بیش از یک حساب کاربری به عنوان تخلف محسوب خواهد شد و این حق برای این وب سایت محفوظ است که در هر زمان و بدون اطلاع قبلی اقدام به مسدود کردن حساب های کاربری جعلی یا تکراری نماید.

این وب سایت متعهد می گردد از اطلاعات شخصی و فردی خریدار، در حد اختیار و توان مراقبت کرده و این اطلاعات را کاملاً محرمانه تلقی نماید و به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی مگر با مجوز رسمی و قانونی ارائه نکند.

این وب سایت موظف است کالای سالم و بی نقص را مطابق با آنچه معرفی شده طبق شرایط برای خریدار ارسال کند. در صورت ارسال کالا با استفاده از شبکه پستی کشور، این وب سایت مسئولیتی در قبال آسیب دیدن محصول به دلیل جا به جایی نادرست توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ندارد.

این وب سایت می تواند بنا به تشخیص و به هر دلیل سفارش را لغو کند و از ارسال سفارش خودداری کند. بدیهی است در صورت نیاز، هماهنگی های بعدی می بایست توسط فروشنده و خریدار انجام پذیرد.

خریدار موظف است قبل از ارسال فرم سفارش و خرید هر کالایی اطلاعات لازم در مورد کالا را از طریق سایت فروشنده کسب کند و سپس سفارش خود را ارسال کند.

خریدار پس از تائید سفارش خرید از طرف وب سایت نمی تواند درخواست انصراف سفارش دهد.

خریدار موظف است هنگام دریافت کالا از مامور پست یا پیک کاملاً آن را بررسی و در صورت مشاهده آثار شکستگی و آسیب دیدگی از قبول آن خودداری کند. فروشنده مسئولیت شکستگی و یا معیوب بودن ظاهر و بسته کالا را بعد از دریافت کالا توسط خریدار را به عهده نمی گیرد.

کالا در صورت باز نشدن پلمپ و معیوب نبودن ظاهر بسته پس گرفته میشود.